Misio Wita

Witaj na WebDotNet!

Jako, że prace nad platformą blogową dotarły do takiego etapu, że funkcjonalnością przegoniły poprzednią wersję, przedstawiam Wam nową odsłonę bloga WebDotNet.

Bloga prowadzę od marca, jednak jak do tej pory był w nieco „brzydszej” odsłonie, którą możecie zobaczyć tu:

http://webdotnetpl.blogspot.com

Przez ten czas nie miałem zbyt dużego zasięgu, ale też nie chwaliłem się za bardzo, że blog istnieje. Tak właściwie to o tym, że coś tworzę, wiedziała jedynie najbliższa rodzina i znajomi. Nie byłem pewny czy mi się uda i czy wytrwam w postanowieniu. Nie było tu też zbyt wiele zawartości, więc stwierdziłem, że informację puszczę w świat dopiero, gdy będę miał gotową „ładną” autorską wersję.

Każdy z komponentów bloga został wykreowany i zrealizowany przeze mnie. Zarówno warstwa wizualna, jak i to, czego nie widać. Jedynie logo zostało zaprojektowane przez bardzo zdolną graficzkę, Kamilę. Jej portfolio możecie znaleźć tutaj: https://brzoskowskakamila.wordpress.com/ Gdybyś potrzebował/a fachowca, który stworzy produkt dopasowany do Ciebie, polecam serdecznie usługi Kamili.

Gdybyś chciał/a skontaktować się ze mną, zapraszam na stronę „O mnie”. Znajdziesz tam wszelkie niezbędne informacje.

Równolegle utworzyłem fanpage na Facebooku, na którego będę wrzucał informacje o nowych postach.

https://www.facebook.com/this.webdotnet/

W najbliższym czasie planuję również zrobić newsletter, aby ułatwić kontakt osobom zainteresowanym.

Z przyjemnością mogę także ogłosić, że będę jednym z prelegentów na gali finałowej konkursu Daj się poznać 2017! Jest to dla mnie olbrzymie wyróżnienie, ale także szansa na przedstawienie drogi, którą przebyłem, aby dotrzeć do miejsca, w którym jestem teraz.

Szczegółową agendę znajdziecie tu: http://devstyle.pl/daj-sie-poznac/gala

Jest to też ostatni post z tagiem konkursu (a przynajmniej jego odsłony z 2017 roku 😊).

Obecnie na blogu znajdują się głównie tematy techniczne. Jednak z biegiem czasu planuję dodać również coś dla osób, które dopiero chciałyby zacząć przygodę z programowaniem, bądź zastanawiają się jak to właściwie jest z tym IT.

Uff, to chyba tyle z informacji na początek. Zapraszam serdecznie do lektury!

Data publikacji: 08.06.2017 Ostatnie z kategorii: